הצהרת נגישות

האתר "https://soho-rest.co.il" תחת שם המתחם (DOMAIN) – על כלל תכניו (למעט הסייגים מטה), נבדק על ידינו ונמצא כעומד בכל הדרישות והתנאים המפורטים בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות, התשע"ג-2013) ובתקן 5568 הישראלי (קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט), ברמה AA.
הנתונים נכונים לבדיקה ולעבודה שבוצעה בתאריך 1.07.2019 , נדגיש כי אחת לתקופה מומלץ לבצע התאמות
נגישות כדי לשמור על התאמה מיטבית.

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים כולל משתמשים בעלי מוגבלויות, נגישות היא תנאי לחברה צודקת ומשגשגת. על כן השקענו בחוויית השימוש באתר שתהיה נוחה ויעילה לכלל המבקרים באתר עבור רוב מערכות ההפעלה(operating system) ו/או בסוג הדפדפן (user) agent) ו/או בסוג המכשיר(device) , למעט מערכת הפעלה winXP ומטה, וגרסאות דפדפן Explorer 12 ומטה.

לצד סריקה קפדנית והתאמת קוד האתר ((Wave, רוב תכני האתר נבדקו באמצעות קורא מסך(NVDA) , תוכנת קונטרסט (Wave), ותוכנת הגדלה. כמו כן, ערכנו בדיקות שימושיות מקיפות במגוון אמצעי קלט.

כמו כן, לשימוש כלל הגולשים הותקן תפריט נגישות בחלקו העליון של המסך הנותן מענה באופן נגיש לגודל פונט, מענה לעיוורי צבעים, הדגשת וסימון קישורים, פונט קריא וביטול הנפשות.

במידה ונתקלתם בקושי כלשהו, נשמח לקבל משוב מפורט לכתובת: info@web3d.co.il ולשפר בהתאם את האתר לטובת כלל הציבור. רכזת נגישות אפרת רגב 054-6764413

הוראות שימוש במקלדת לעמוד גלריה,

על ידי Tab מגיעים לגלריה רצויה. בלחיצה על Enter נכנסים לגלריה. מעבר בין התמונות הוא על ידי חצים ימין ושמאל על המקלדת. במידה ורוצים לצאת/לסגור מגלריה הפתוחה לחיצה על Esc סוגרת את הגלריה.
זאת אומרת את החלון הצף בו רואים את הגלריה.

עמוד התפריט והפופ אפים המציגים את הפירוט עבור המנות , הונגשו בצורה המיטבית שאפשר.

Open